Google Ads Reklam Danışmanlığı

Increaser, bir Google Ads ajansından daha fazlasıdır; büyüme odaklı yaklaşımız, dönüşümleri artırmak ve potansiyel müşteri adayı (lead) başına maliyetinizi düşürmek için başarısı kanıtlanmış, huniyi tümüyle kapsayan bir yaklaşım sunarak sürekli büyüyen satış hacmi ve yatırım getirisi (YG) sağlar.

MEMNUNİYET
4.9/5
Read More
Uzman Ekip
8+ Yıl Deneyim
Ort. x 7.25 ROAS Getirisi
Nasıl İlerliyoruz?

Markaların hedef kitlelerine doğrudan ulaşarak ürün ve hizmetlerini tanıtmalarına olanak sağlayan arama motoru reklamcılığı (SEM) stratejisi, etkili bir şekilde uygulandığında markalar için eşsiz bir kanal haline gelmektedir.

Increaser, markanız için özelleştirilmiş bir arama motoru reklamcılığı stratejisi geliştirmektedir. Doğru ölçümleme ve veri odaklı stratejiler ile potansiyel müşterilerinizin dijital pazarlamanın en önemli farklarından biri olan doğru zamanda, doğru yerde ve doğru kişi tarafından  görülmesini sağlar. 

Bütçenizi optimize ederek, reklam harcamalarınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Kampanyaların performansını sürekli olarak takip ederek, stratejilerimizi yeniden düzenliyoruz. Böylece, kampanyalarınızın daha etkili bir şekilde yönetilmesini sağlıyor ve işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Arama motoru reklamcılığı, markaların dijital pazarlama stratejilerinde önemli bir yer tutar.  Markanızın hedef kitlesine daha etkili bir şekilde ulaşmak, markanızı ve ürünlerinizi tanıtmak ve satışlarınızı artırmak için Increaser’ın büyüme odaklı Google reklamcılığı stratejilerini keşfedin. Bizimle iletişime geçerek, işletmenize özel bir arama motoru reklamcılığı stratejisi geliştirmek için adım atabilirsiniz.

Sürecimiz
Analiz

Öncelikle var ise Google Ads hesabınızı inceliyor, yoksa sıfırdan bir hesap kurarak Google Ads kampanyalarının kurulumu sağlıyor size ve hedeflerinize özgü bir hesap iskeleti oluşturuyoruz.

01

Strateji

Bu aşamada işletmenizin hedeflerine uygun bir Google Ads stratejisi belirlemek için analiz sonuçlarını kullanıyoruz. Belirlediğimiz strateji, işletmenizin başarıya ulaşması için best-practices (en iyi uygulamaları) içerir.

02

Aksiyon

Belirlenen stratejinin uygulanması aşamasında, Google Ads kampanyalarınızı oluşturuyoruz ve yayınlıyoruz. Bu süreçte, kampanyaların performansını sürekli olarak takip ediyoru ve rutinlerimiz doğrultusunda düzenli olarak optimize ediyoruz.

03

İletişim ve Raporlama

Çok sayıda metriğin yer aldığı ve kontrolün gerektiği bu süreçte iletişimin çok değerli olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden ulaşılabilir olma ve hızlı hareket etme becerisi temel ilkelerimizdendir. Ayrıca sürecin pek çok noktasında sizleri anlaşılabilir raporlarla desteklemektedir.

04

Neden Biz?

Increaser olarak geleneksel yaklaşımlardan ve rakiplerimizden farklı olduğumuz, tercih edilirliğimizi artıran noktalarımız.

Geleneksel Ajans Yaklaşımı
Increaser Yaklaşımı
20 farklı sektörde
75'den fazla referansımızla...
Sıkça Sorulan Sorular

Google Ads Reklam Ajansı, işletmelerin Google reklam kampanyalarını yönetir ve optimize eder. Anahtar kelime araştırması, reklam oluşturma, bütçe yönetimi ve performans raporlama gibi hizmetler sunar. Increaser olarak tüm süreci baştan sonra yönetiyor, sizinle birlikte iletişimde kalarak süreç hakkında bilgilendirmeleri yaparak, aklınızdaki tüm soru işaretlerini gideriyoruz.

Google Ads reklam ajansını seçerken, ajansın deneyimine, uzmanlık alanına ve sizinle çalışma şekline bakmalısınız. Ayrıca, Google Ads reklam ajansının daha önce hangi sektörlerde ne tür işletmelere hizmet verdiğini ve bu işletmelerde ulaştığı sonuçları inceleyebilirsiniz. Increaser dijital ajans olarak +15 farklı sektörde, 50’den fazla markanın Google Ads reklamcılığı ile büyümesinde yol arkadaşı olduk.

Ajanslar, Google Ads kampanyalarının karmaşıklığına ve zaman yoğunluğuna hakimdir. Uzmanlık, deneyim ve araçlara sahip oldukları için daha verimli ve etkili kampanyalar oluşturabilirler. Ayrıca, sürekli optimizasyon ve analytics raporlama ile kampanyanızın performansını geliştirebilirler.

Google Ads Reklam Ajansı ile çalışmak, daha yüksek tıklama oranları, daha fazla site trafiği ve daha fazla dönüşüm gibi sonuçlar getirebilir. Ancak, sonuçlar ajansın yeteneklerine, kampanyanın türüne ve sektörünüzün rekabetçiliğine bağlı olacaktır. Increaser olarak işletmenizin sektörüne uygun bir şekilde en doğru kampanya türleri ile gösterim almanıza yardımcı oluyoruz.

Ajanslar genellikle Google Ads'ın kendi panellerini ve diğer üçüncü taraf araçlarını kullanarak kampanya performansını izler ve ölçer. Bu, hangi reklamların ve anahtar kelimelerin en etkili olduğunu belirlemek ve kampanyayı buna göre optimize etmek için gereklidir.

Birçok Google Ads Reklam Ajansı, SEO, içerik pazarlama, sosyal medya yönetimi ve web tasarımı gibi diğer dijital pazarlama hizmetlerini de sunar. Bu, tüm dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabilmeniz için uygundur.

Bir çok Google Ads Reklam Ajansı, çeşitli sektörlere hizmet verir. Ancak, bazı ajanslar belirli sektörlere odaklanabilir. İşletmenizin sektörüne aşina olan ve o alanda deneyime sahip bir ajans seçmek önemlidir. Increaser dijital ajans olarak +15 farklı sektörde, 50’den fazla işletmenin Google Ads reklamcılığı ile büyümesinde yol arkadaşı olduk.

Increaser Dijital Ajans olarak, müşterilerimize özelleştirilmiş, sonuç odaklı ve veriye dayalı Google Ads hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin iş hedeflerini ve sektörlerini derinlemesine anlamak için zaman harcarız. Bu yaklaşım, reklam kampanyalarınızın etkisini artırmak ve yatırım getirisini maksimize etmek için bize olanak sağlar. Ayrıca, sürekli raporlama ve iletişim ile müşterilerimize kampanyalarının durumu hakkında tam bir şeffaflık sağlıyoruz.

Increaser Dijital Ajans ile çalışmak, Google Ads kampanyalarınızın başarısını artırmak için uzmanlık, deneyim ve özelleştirilmiş hizmetlere erişim sağlar. Google Ads karmaşık ve zaman alıcı bir süreç olabilir, ancak biz bu süreci sizin için yönetiyoruz. Bu, sizin işinize odaklanmanızı ve dijital pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Ajanslar genellikle kampanyaları düzenli olarak izler ve gerektiğinde optimizasyonlar yaparlar. Bu, günlük, haftalık, iki haftada bir veya aylık olabilir. Ancak, ajansınızın kampanyanızı ne sıklıkla inceleyeceği ve optimize edeceği konusunda net bir anlaşma yapmanız önemlidir. Increaser dijital ajans olarak size atadığımız hesap yöneticisi ile kampanyalarınızı günlük olarak takip edip, sonuçların gerektirdiği aksiyonları hızlıca alıyoruz.

Increaser dijital ajans olarak, mevcut Google Ads hesabınızı kullanmayı tercih ederiz. Bunun nedeni, mevcut hesabınızın daha önce topladığı verileri ve kampanya geçmişini değerlendirebilmemiz ve bu bilgileri yaptığımız optimizasyonlarda kullanabilmemizdir. Ancak, yeni bir hesap oluşturmak isterseniz veya mevcut hesabınızın kullanılmasını istemezseniz, bu konuda da size yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre en uygun çözümü birlikte belirleriz.

Increaser dijital ajans olarak, hizmetlerimizle ilgileniyorsanız bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamamıza yardımcı olacak bir toplantı ayarlayabiliriz ve ardından Google Ads kampanyalarınızı en kısa sürede yönetmeye ve optimize etmeye başlayabiliriz. İşletmenizin dijital pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Increaser Dijital Ajans olarak, müşterilerimize istikrarlı ve sürekli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Google Ads kampanyalarınızı yönetecek bir hesap yöneticisi atayacağız ve bu kişi genellikle kampanyanızın süresi boyunca sizinle çalışacak ana kişi olacaktır. Bu, bizim işletmenizi, hedeflerinizi ve kampanyanızı daha iyi anlamamızı ve sizinle daha etkili bir şekilde iletişim kurmamızı sağlar. Değişiklikler olması durumunda, bu konuda sizi önceden bilgilendiririz ve geçişin sorunsuz olmasını sağlarız.

Increaser Dijital Ajans olarak, Google Ads kampanyalarınızı dünya çapında yönetme yeteneğine sahibiz. Reklamlarınızın hangi bölgelerde veya ülkelerde yayınlanacağı, işletmenizin pazarlama hedeflerine ve hedef kitlenize bağlıdır. Yerel, ulusal veya küresel ölçekte reklam kampanyaları oluşturabiliriz. Yani evet, yurtdışında da reklam verebiliriz. Hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun coğrafi hedeflemeyi belirlemek için sizinle birlikte çalışırız.

Bizimle İletişime Geçin

Sizi Arayalım

Ücretsiz Ön Görüşme için Formu Doldurun

Bizimle İletişime Geçin

Sizi Arayalım

Ücretsiz Ön Görüşme için Formu Doldurun